Květen 2008

Vývoj Simpsonů

25. května 2008 v 12:45 | zuziinecka |  Simpsonovi

AHOJ

25. května 2008 v 12:39 | zuziinecka
AHOJ, vitej na mém BLOGU!!

Simpsons fotky

24. května 2008 v 21:02 | zuziinecka |  Fotky

Prostě sranda!!

24. května 2008 v 20:53 | zuziinecka |  Simpsonovi
Simpsonovi jsou v současnosti nejspíš nejoblíbenějším a nejznámějším televizním seriálem, který se díky své vtipnosti a originálnosti vysílá ve více než 70 zemích. Od svého začátku Simpsonovi posbírali 23 cen Emmy a nespočetné množství fanoušků.
Amerika oblíbenou animovanou rodinku poprvé spatřila 19. dubna 1987, a to v krátkém skeči "Good Night" (Dobrou noc) v show Tracey Ullmanové. Tento kraťas započal třísezónovou sérii simpsonovských skečů. Vzhled postav v těchto kraťasech byl značně odlišný od jejich dnešní podoby.
Dvacetiminutový seriál, tak jak ho známe my, se na amerických obrazovkách objevil 17. prosince 1989 s první epizodou "Vánoce u Simpsonových", po které byly na seriál nevídané ohlasy. Nejvíce Simpsonovi zasáhli v roce 2007 - to díky filmu, který u nás v kinech měl premiéru 26. července, také kvůli již 400 odvysílaným epizod. Ve stejném roce byla také vydána i nová 3D hra The Simpsons Game a u nás byl poprvé vydán Simpsonovský komiks.

RHCP fotečky

24. května 2008 v 20:44 | zuziinecka |  Fotky
RHCP
MAJÍ SMYSL PRO HUMOR:D
John
Flea
Chad
Anthony

Souboj seriálů

24. května 2008 v 20:30 | zuziinecka
SOUBOJ SERIÁLŮ
|| SOUBOJ O 3. MÍSTO ||
FINÁLNÍDUEL

Vtipy o blondýnkách

24. května 2008 v 20:05 | zuziinecka
Kolo
Blondýnka u zkoušek v autoškole.
"Co byste dělala, kdyby vám za jízdy upadlo kolo?"
"Přidala bych a dohonila ho!"
Četba
Ptá se blondýnka blondýnky: "Už jsi četla Shakespeara?"
Blondýnka se zamyslí a řekne: "A kdo ho napsal?"
Muži
Stěžuje si blondýna blondýně: "No představ si, že jsem byla v restauraci jo, a tam byli dveře s nápisem MUŽI, tak jsem tam vtrhla a tam byly jen záchody!"
Test
Blondýnka vyplňuje test složený z otázek a odpovědi ano a ne, díva se na papír 5minut 10minut. Potom v náhlem zachvěvu inspirace z peněženky vytáhne minci a začne s mincí házet a vyplňovat test stylem panna-Ano orel-Ne. Za půl hodinky má test hotový. Zbytek třídy v té době stále se ješte potí nad otázkami. Když zbyvá posledních 5 minut času, začne v zoufalství vyhazovat mincí nespokojeně mrmlat a potit se. Dozírající k ní příjde a ptá se: "Co se stalo, slečno? A blondýnka odpoví: "Kontroluju si test a skoro všechno mám špatně!"
Skokan
Sedí blondýnka a brunetka, popíjejí kafe a koukají na zprávy. Ukazují nějakého chlápka, co stojí na mostě a vyřvává, že skočí. "Vsaď se, že neskočí," povídá blondýnka. "Vsaď litr, že jo," brunetka na to. Chlápek přeci jen skočí. Blondýnka se vytasí s tisícovkou, ale brunetka na to: "Díky, ale já to nevezmu. Seš kámoška a já to viděla už ve zprávách o páté." "Já taky," odvětí blondýnka, "ale nikdy by mě nenapadlo, že skočí znovu."

RHCP

24. května 2008 v 18:24 | zuziinecka |  Red Hot Chili Peppers
Red Hot Chili Peppers kapela založená roku 1983 v kalifornském Los Angeles. Během své kariéry prošli několika hudebními žánry od punku, folku až po alternativní rock a heavy metal, stali se několikanásobnými držiteli Grammy, prosluli svými drogovými skandály. a prodali přes 60 milionů desek.
Anthony Kiedis (*1. listopadu 1962, Grand Rapids, Michigan, USA) je americký zpěvák skupiny Red Hot Chili Peppers. On a jeho nejlepší přítel Michael Flea Balzary založili tuto kalifornskou punkrockovou skupinu v roce 1983. Kiedis je známý svým energickým projevem při živých vystoupeních a také jako autor mírně tajemných textů této světoznámé skupiny. Měl během hudební kariéry stejně jako jeho spoluhráči velké problémy s drogami. Už od dvanácti let kouřil marihuanu, později se přidaly i další drogy. Bral kokain i heroin. Poté, co zemřel jeho přítel a kytarista skupiny Hillel Slovak, s drogami na 5 a půl roku přestal. Úplně s drogami přestal na začátku roku 2002. V roce 2004 pak vydal své velmi naturalistické memoáry s názvem Scar Tissue.
John Anthony Frusciante (* 5. března 1970, New York) je americký kytarista kalifornské skupiny Red Hot Chili Peppers.
Frusciante přišel do skupiny v roce 1988 poté, co se jeho předchůdce ve skupině, Hillel Slovak, předávkoval heroinem. V srpnu 1989 natočil se skupinou první studiové album Mother's Milk a z nepříliš známé skupiny se rychle staly hvězdy. Po dalším studiovém počinu z roku 1991, desce Blood Sugar Sex Magik, byla již skupina slavná po celém světě. Tuto slávu ale Frusciante nesl docela těžce. Začal brát heroin a 7. května 1992 kapele těsně před koncertem v Japonsku oznámil, že končí.
Trpěl zřejmě maniodepresivní psychózou. Šlo to s ním rychle z kopce. Dlouhou dobu nevycházel z domu, odřízl se od přátel a bral tvrdé drogy. V tomto období natočil také dvě sólové desky - "Niandra Lades and Usually Just a T-Shirt" a "Smile From the Streets You Hold". Dnes říká, že se za tyto desky stydí, protože byly natočeny jen pro potřebu peněz na drogy. Jeho bývalá kapela mezitím natočila s kytaristou Davem Navarrem poměrně úspěšné album "One Hot Minute". Sama kapela však nebyla s výsledkem spokojena, navíc Navarro upadl do hlubin těžké drogové závislosti a vývoj skupiny se ocitl na mrtvém bodě. Dave byl skupiny odejit. Už to vypadalo, že se "redhoti" rozpadnou. Ovšem Frusciante, kterého už většina lidí odepisovala, absolvoval úspěšnou protidrogovou léčbu a v roce 1998 se po vzájemné dohodě vrátil zpět do skupiny. Dá se říci, že JF a zbytek skupiny se zachránili navzájem.
Chad Smith (*25. října 1961 St. Paul, Minnesota, USA) je americký bubeník a člen skupiny Red Hot Chili Peppers. Do této kapely přišel po odchodu předchozího bubeníka redhotů, Jacka Ironse, který skupinu opustil poté, co se kytarista Hillel Slovak předávkoval heroinem. Byl také zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako nejrychlejší bubeník světa, když zahrál 1071 jednotlivých úhozů za 60 sekund na bicí soustavu čítající 308 kusů.
Michael Balzary známý pod přezdívkou Flea (* 16. října 1962 v Melbourne, Austrálie) je hráč na basovou kytaru v americké hudební skupině Red Hot Chili Peppers. Je pokládán za jednoho z nejlepších baskytaristů současnosti. Krátce působil ve skupině Jane's Addiction. Je vyhledávaným studiovým hráčem (The Mars Volta, Glenn Hughes). Někdy hraje také na trumpetu.
Michael Balzary se narodil v roce 1962 v Melbourne, ale jeho rodiče se již v roce 1967 přestěhovali do New Yorku. Zde se jeho matka rozvedla a znovu provdala za jazzmana Waltera Urbana. Michael Balzary začal hrát v devíti letech na bicí a na trubku, vstoupil do Los Angeles Junior Philharmonic Orchestra.
Zahrál si i v několika filmech, hostoval například na Cd Alanis Morissette. V roce 1986 se oženil s Leoshou Zeviar, s níž má dceru Claru (rok narození 1988). V roce 1990 se rozvedli, zůstávají však i nadále dobrými přáteli.
V současnosti (2007) žije s Frankie Ryder, s níž má dceru Suny Bebop Balzary.

Music, music

24. května 2008 v 17:51 | zuziinecka |  Music
Hudbou žije mnoho lidí, ale všichni máme svůj nej žánr. Jaký je ten tvůj???

Nechtěla bych:D

24. května 2008 v 17:29 | zuziinecka
Paris Hilton: Jsem věrný fanoušek Kylie Minogue. Proto jsem se také tak hrozně těšila na její koncert. Ihned jsem si sehnala VIP vstupenku, abych mohla jít po koncertu i na společnou party a vidět ji zblízka. Koncert byl úžasný a já se už nemohla dočkat party. Najednou jsem ji z dálky viděla a vydala se přímo k ní. Nelenila jsem a hned ji oslovila: ,,Ahoj, Kylie, skvělý koncert!´´ Neuvěřitelně na mě zírala... V tu chvíli jsem ale věděla proč. Přede mnou nestála Kylie, ale nějaký tranvestita, který se jen tak oblékl. Bože, jak se mi jen tohle mohlo stát?
Hilary Duff: "Před několika týdny jsem odjela se svými kámoši na kalifornské pobřeží, kde jsme chtěli strávit několik dnů sladkým lenošením. Najali jsme si menší loď, na kterou se lezlo po úzkém kovovém žebříku, který byl úplně mokrý. A tak se stalo to, čeho jsem se nejvíc obávala. Když jsem vlezla na žebřík, uklouzla mi noha, já jsem ztratila rovnováhu a zůstala tam viset za ruce. Mrskala jsem sebou jako ryba na suchu a ječela na celé kolo. Naštěstí jsem se udržela a neplácla s sebou do vody dřív, něž mi moji kámoši pomohli. Všechny jsem je ale ohromně pobavila na celý zbytek dne."J J
Shia LaBeouf: Šel jsem na konkurz na svou vysněnou filmovou roli. Hrozně mi záleželo na tom, abych ji získal, a tak jsem byl od rána pěkně roztržitý. Na chodbě při čekání s ostatními herci jsem se nalepil na dveře a poslouchal, co se děje uvnitř, abych byl alespoň trochu připravený co přijde. Vtom se dveře prudce otevřely a já jsem vletěl s plnou parádou a kelímkem horkého kafe dovnitř. Tam jsem porazil dvě židle a kafe vylil na stůl plný papírů přímo před porotou. Myslím, že ani nemusím říkat, že jsem tu roli nedostal.J